Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

STUCCO ANTICO -  jest to dekoracyjny produkt na bazie wapna gaszonego i innych składników mineralnych nazywany potocznie stiukiem weneckim. Pozwala na uzyskanie gładkiej, lustrzanej i cieniowanej powierzchni o wybranym wybarwieniu. Posiada doskonałe własności kryjące i wypełniające. Pozwala oddychać ścianom. Wykonaną powierzchnię można dodatkowo zabezpieczyć specjalnym woskiem w celu uzyskania wodoodpornej, odpornej na ścieranie powłoki.

 

Zakres zastosowań:

STUCCO ANTICO można stosować we wnętrzach pomieszczeń, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Po zabezpieczeniu woskiem może być stosowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak łazienki i kuchnie jako oryginalna alternatywa dla klasycznej glazury.

 

WZORNIK KOLORÓW (zdjęcia/skany z realnego katalogu)

 Stiuk 1 

Stiuk 2 

Stiuk 3 

Stiuk 4

 


 

Dane techniczne:

Podkład: FONDO L;

Rozcieńczenie: produkt nie wymaga rozcieńczania;

Aplikacja: paca wenecka;

Wydajność: ok. 1 kg/m2;

Czas schnięcia (wstępny): 4-5 godz.

Czas schnięcia (całkowity): 8-12 godz.

Min. temp. aplikacji: 5oC.

Dostępne pojemności opakowań: 5 KG  i 20 KG

UWAGA ! Stiuk można zamówić w kolorze bazowym (białym) lub  w kolorze bazowym + pigment do ręcznej pigmentacji dostępny w naszym sklepie lub już wybarwiony, po wybraniu odpowiedniej w/w dopłaty. Istnieje również możliwość zabarwienia materiału na kolory z palet: NCS, RAL oraz My Home Collection.

UWAGA ! (należy pamiętać, że każdy monitor wyświetla kolory w inny sposób, w związku z tym wybrany z elektronicznego wzornika kolor może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego).

KLIKNIJ TEN LINK ABY UZYSKAĆ INFORMACJE DOTYCZĄCE RĘCZNEGO BARWIENIA