Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

MARMORINO - jest to produkt dekoracyjny przeznaczony do ścian wewnętrznych i zewnętrznych wytworzony na bazie wapna gaszonego. Pozwala uzyskać na pokrywanych nim powierzchniach efekt matowego marmuru typowego dla domów weneckich lub na tworzenie różnorakich struktur (efekt w połysku można uzyskać innym produktem tj. Stucco Antico). Produkt jest łatwy do nakładania, ma dużą siłę krycia i naturalną odporność na grzyby i bakterie a także powala oddychać ścianom.

  

Zakres zastosowań:

MARMORINO - może być stosowany wszędzie gdzie pragniemy uzyskać ekskluzywny efekt matowego marmuru lub wyszukaną strukturę dekoracyjną, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Powierzchnie nim pokryte są trwałe i odporne na zbrudzenia. Może być aplikowany bezpośrednio na tynk.

 

WZORNIK KOLORÓW (zdjęcia/skany z realnego katalogu)

 Stiuk 1

Stiuk 2 

Stiuk 3 

Stiuk 4

 


Dane techniczne:

Podkład: FONDO R;

Rozcieńczanie: produkt nie wymaga rozcieńczania;

Aplikacja: paca stalowa;

Wydajność: ok. 1,5 kg/m2;

Dostępne pojemności opakowań: 5 KG

 

UWAGA ! Produkt można zamówić w kolorze bazowym (białym) lub  w kolorze bazowym + pigment do ręcznej pigmentacji dostępny w naszym sklepie lub już wybarwiony, po wybraniu odpowiedniej w/w dopłaty. Istnieje również możliwość zabarwienia materiału na kolory z palet: NCS, RAL oraz My Home Collection.

  

UWAGA ! (należy pamiętać, że każdy monitor wyświetla kolory w inny sposób, w związku z tym wybrany z elektronicznego wzornika kolor może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego).

KLIKNIJ TEN LINK ABY UZYSKAĆ INFORMACJE DOTYCZĄCE RĘCZNEGO BARWIENIA