Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

MARMORINO - jest to produkt dekoracyjny przeznaczony do ścian wewnętrznych i zewnętrznych wytworzony na bazie wapna gaszonego. Pozwala uzyskać na pokrywanych nim powierzchniach efekt marmuru typowego dla domów weneckich lub na tworzenie różnorakich struktur. Produkt jest łatwy do nakładania, ma dużą siłę krycia i naturalną odporność na grzyby i bakterie a także powala oddychać ścianom.

  

Zakres zastosowań:

MARMORINO - może być stosowany wszędzie gdzie pragniemy uzyskać ekskluzywny efekt marmuru lub wyszukaną strukturę dekoracyjną, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Powierzchnie nim pokryte są trwałe i odporne na zbrudzenia. Może być aplikowany bezpośrednio na tynk.

 

WZORNIK KOLORÓW (zdjęcia/skany z realnego katalogu)

 Stiuk 1

Stiuk 2 

Stiuk 3 

Stiuk 4

 


Dane techniczne:

Podkład: FONDO R;

Rozcieńczanie: produkt nie wymaga rozcieńczania;

Aplikacja: paca stalowa;

Wydajność: ok. 1,5 kg/m2;

Dostępne pojemności opakowań: 5 KG

 

UWAGA ! Produkt można zamówić w kolorze bazowym (białym) lub  w kolorze bazowym + pigment do ręcznej pigmentacji dostępny w naszym sklepie lub już wybarwiony, po wybraniu odpowiedniej w/w dopłaty. Istnieje również możliwość zabarwienia materiału na kolory z palet: NCS, RAL oraz My Home Collection.

  

UWAGA ! (należy pamiętać, że każdy monitor wyświetla kolory w inny sposób, w związku z tym wybrany z elektronicznego wzornika kolor może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego).

KLIKNIJ TEN LINK ABY UZYSKAĆ INFORMACJE DOTYCZĄCE RĘCZNEGO BARWIENIA