Wczytuję dane...
Jak otrzymać katalog

Szanowny Kliencie,

 

jeśli wybór kolorów farb  i tynków dekoracyjnych z katalogów elektronicznych dostępnych na naszej stronie jest dla Ciebie niewystarczający, zamów papierową wersję katalogu interesującej Cię farby lub tynku dekoracyjnego i dokonaj wyboru koloru w domu na podstawie prawdziwych próbek produktów zawartych w papierowych wersjach katalogów firmy Giolli. Koszt zamówienia katalogu jest niewielki, tylko 28zł/szt. (jest to kaucja którą zwracamy po odesłaniu katalogu) + 22,50zł (koszt przesyłki kurierskiej). 

 

Katalogi

 

Dzięki drukowanej wersji katalogu będziesz mógł się zapoznać zarówno z rzeczywistymi kolorami naszych produktów, ale także z ich fakturą oraz innymi własnościami np. efektami metalicznymi. Papierowy katalog pozwoli Ci na wybór odpowiedniego produktu i jego koloru w domowym zaciszu w naturalnym dla danego pomieszczenia oświetleniu, co zagwarantuje podjęcie optymalnej decyzji.

 

Katalogi dostępne w formie wysyłkowej to:

 

ARGENTEA - aksamitna, metalizowana farba dekoracyjna do nakładania pacą;

ANTICO RIFLESSO LISCIO/SABBIATO - metalizowana farba o srebrnej poświacie w wersji gładkiej oraz  z piaskiem kwarcowym;

FANUMopalizująca farba z inkluzjami w różych kolorach;

SENSAZIONI - perłowa, tzw. kreatywna farba dekoracyjna;

I DECORI DEL MONTEFELTRO - farba dekoracyjna, tzw. glinka wenecka (w wersji klasycznej oraz złotej);

IL DUCALE - półkryjąca, matowa farba dekoracyjna;

STUCCO ANTICO - tynk dekoracyjny, wapienny stiuk wenecki, pozwala uzyskać szklistą powierzchnię przypominającą marmur;

 

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem drogą przesyłki kurierskiej któregoś z wyżej wymienionych katalogów, skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się pod poniższym linkiem (kliknij na obrazek), za pośrednictwem którego możesz wysłać zamówienie na dany katalog lub katalogi (przy większej, zamówionej ilości, wszystkie egzemplarze wysyłamy w jednej paczce).