Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: GIOLLI

LISCIO ALLA CALCE - biała, farba wapienna przeznaczona do ekologicznego i zgodnego z naturą malowania wnętrz i fasad. Jest to całkowicie naturalna farba oparta na bazie wapna gaszonego, idealna zarówno do zastosowań współczesnych jak i do renowacji obiektów zabytkowych. Odznacza się łatwością aplikacji, wysoką siłą krycia, bardzo dobrą paroprzepuszczalnością, naturalną odpornością na pleśnie i grzyby oraz wyjątkowo niską zawartością tzw. Lotnych Związków Organicznych (LZO/VOC). Farbę można barwić w ograniczonym zakresie, wyłącznie pigmentami mineralnymi, przeznaczonymi do produktów wapiennych.

 

 

Zakres zastosowań:

Farba LISCIO ALLA CALCE jest szczególnie polecana  do wymagających zastosowań współczesnych w których nacisk kładzie się na ekologiczność i naturalność stosowanych materiałów. Ponadto jest to doskonały produkt do zastosowań związanych z renowacją zabytkowych wnętrz i fasad.

 

UWAGA !  Farbę można zamawiać w wersji białej (bez barwienia), lub już wybarwioną. W przypadku chęci zakupu farby wybarwionej na wcześniej uzgodniony kolor, przed zakupem proszę o wybranie z rozwijanego menu na karcie produktu, odpowiedniej, uzgodnionej wcześniej dopłaty procentowej. Zapytania o możliwość wybarwienia na wybrany kolor, proszę kierować poprzez opcję "Zapytaj o produkt".
 

 

Dane techniczne:

Rozcieńczanie: 15-20% wody;

Aplikacja: pędzel,wałek;

Wydajność: ok. 0,3-0,4kg/m2 (na gładkiej powierzchni)

Zalecana ilość warstw : 2-3