Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

I DECORI PUNTO DORATO (złota glinka wenecka) jest to bazujący na dyspersji wodnej produkt dekoracyjny do użytku wewnątrz pomieszczeń zarówno prywatnych jak i użyteczności publicznej. Produkt jest gotowy do użytku bezpośrednio po otwarciu opakowania i nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania poza delikatnym, ręcznym wymieszaniem zawartości. Należy go nakładać na powierzchnie białe lub uprzednio pomalowane farbą podkładową którą można dodatkowo zabarwić odpowiednim pigmentem na taki sam odcień jak docelowo nakładany efekt I DECORI PUNTO DORATO. Pozwala uzyskać bardzo trwały, odporny na zabrudzenia, efekt kolorystyczny ze złoto - białymi wtrąceniami.

 

Zakres zastosowań:

Produkt doskonale  sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz podatnych na zabrudzenia np. ciągach komunikacyjnych, pokojach dziecięcych, kuchniach, klatkach schodowych ale także w miejscach reprezentacyjnych takich jak: salony itp.

 

WZORNIK KOLORÓW (zdjęcia/skany z realnego katalogu) 
 

 Glinka złota

 

UWAGA ! (należy pamiętać, że każdy monitor wyświetla kolory w inny sposób, w związku z tym wybrany z elektronicznego wzornika kolor może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego). 

 

Dane techniczne:

Podkład: FONDO L lub farba akrylowa;
Rozcieńczanie: nie rozcieńczać;
Aplikacja: pędzel, duo packa plexi;
Wydajność: ok. 8-10m2 / l;
Czas schnięcia (wstępny): 3-4 godz.
Czas schnięcia (całkowity): 8-12 godz.
Min. temp. aplikacji: 5 stopni C.
Dostępne opakowania: 0,75L i 2,5L
Termin przydatności: 24 miesiące

 

Uwaga ! Produkt należy mieszać wyłącznie ręcznie !