Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: GIOLLI

NIE PŁAĆ FACHOWCOM DUŻYCH PIENIĘDZY ZA POŁOŻENIE TYNKU

Z NASZYM PRODUKTEM MOŻESZ OZDOBIĆ I ZABEZPIECZYĆ FASADĘ SAMODZIELNIE !!!

 

BUCCIATO ACRILICO – tynk strukturalny do nakładania wałkiem, do stosowania we wnętrzach i na fasadach. Po aplikacji uzyskujemy strukturalną powierzchnię w postaci średnioziarnistego tynku. Można go stosować na fasadach zamiast drogiego i trudnego w nakładaniu tynku mineralnego lub syntetycznego. Pozwala na pokrywanej nią powierzchni uzyskać chropowaty efekt średnioziarnistego tynku w kolorze białym lub po wybarwieniu farby, w wielu kolorach z palet NCS, Giolli Collection Pro lub Giolli TUC Collection. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzi się jako ekonomiczny zamiennik tynku zewnętrznego oraz jako baza do tworzenia strukturalnych efektów dekoracyjnych.


 
Zakres zastosowań:

Tynk BUCCIATO ACRILICO można z powodzeniem stosować zarówno we wnętrzach jak i na fasadach budynków. Jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych, średnioziarnistych mas tynkarskich, gdyż jego aplikacja nie wymaga żadnych wyjątkowych umiejętności, wystarczy zwykły wałek i chęć do pracy. Dzięki temu pozwala zaoszczędzić duże kwoty wydawane na profesjonalnych tynkarzy, a uzyskany efekt będzie porównywalny.

 
 PRZYKŁADOWY WZORNIK WYBRANYCH KOLORÓW FASADOWYCH (KOSZT BARWIENIA +35%)

(przy zamówieniu podaj kod koloru w uwagach do zamówienia)

 

 
Dane techniczne:

Rozcieńczanie: do 5 % wody;
Aplikacja: wałek, wałek do struktur, paca;
Wydajność: 0,8 - 1kg  na m2

  

METODA APLIKACJI WAŁKIEM:

 

KROK 1: ZAGRUNTUJ POWIERZCHNIĘ GRUNTEM – ACRILFIX;

 

KROK 2: NAKŁADAJ PRODUKT RÓWNOMIERNIE NA WYBRANĄ POWIERZCHNIĘ ZA POMOCĄ ZWYKŁEGO WAŁKA MALARSKIEGO;

 

Uwaga ! Przy nierównych powierzchniach wskazane jest wykonanie aplikacji w 2 warstwach: pierwsza produktem z dodatkiem 15-25% wody zwykłym wałkiem tak aby stworzyć tło kolorystyczne dla ostatecznej warstwy i domalować wszelkie zagłębienia, druga gęstym produktem rozcieńczonym do 5% wodą na której wykonujemy docelowy wzór strukturalny).

 

KROK 3: PRZEWAŁKUJ POWIERZCHNIĘ WILGOTNEGO PRODUKTU GĄBKOWYM WAŁKIEM DO STRUKTUR;

 

UWAGA ! WSKAZANE JEST ABY KROKI 2 i 3 WYKONYWAĆ JEDNOCZEŚNIE W ZESPOLE 2 OSOBOWYM (JEDNA OSOBA NAKŁADA PRODUKT, DRUGA NIEZWŁOCZNIE PRZEWAŁKOWUJE WILGOTNY PRODUKT WAŁKIEM STRUKTURALNYM), AŻ DO POKRYCIA CAŁEJ POWIERZCHNI.

  

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić tynk BUCCIATO ACRILICO wybarwiony na jeden z ok. 1000 kolorów z palety NCS, Giolli Collection PRO lub Giolli TUC Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w produktu poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionego tynku.