Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: GIOLLI

INTONACHINO AI SILICATI –  wysokiej  jakości, fasadowy,  zewnętrzny  tynk  silikatowy  typu  „BARANEK” dostępny  w  czterech różnych  grubościach  ziarna,  do  wyboru:  0,7mm,  1mm,  1,2mm,  1,5mm. Możliwość  barwienia  na  wiele  kolorów  z  palet  TUC, COLLECTION PRO, NCS. Produkt jest w formie masy gotowej do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne, zapewnia długoletnią trwałość koloru i estetyczną, równomierną strukturę. Uzyskiwana powłoka posiada właściwości hydrofobowe, jest odporna na grzyby i łatwa w utrzymaniu w czystości.


 
Zakres zastosowań:

Tynk INTONACHINO AI SILICATI można z powodzeniem stosować na fasadach budynków każdego typu tj. domów prywatnych, kamienic, bloków, budynków gospodarczych, budynków przemysłowych itp. Gwarantuje uzyskanie estetycznej, trwałej powłoki w wybranym kolorze, który nie wyblaknie przez wiele lat.

 
 PRZYKŁADOWY WZORNIK WYBRANYCH KOLORÓW FASADOWYCH (KOSZT BARWIENIA +10%)

(przy zamówieniu podaj kod koloru w uwagach do zamówienia)

 (jeżeli chcesz zamówić kolor biały, wybierz opcję "Bez barwienia")

 
Dane techniczne:

Rozcieńczanie: do 5 % wody demineralizowanej;
Aplikacja: paca;
Wydajność: 0,7mm - 3kg/m2,    1mm - 1,8kg/m2,     1,2mm - 2kg/m2,      1,5mm - 2,5kg/m2

  

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić tynk INTONACHINO AI SILICATI wybarwiony na jeden z ok. 1000 kolorów z palety NCS, Giolli Collection PRO lub Giolli TUC Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania na w/w tynku poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionego tynku.