Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: GIOLLI

PERFECTA PLUS ZERO V.O.C. - biała, winylowo-akrylowa, wodoodporna, paro-przepuszczalna, bezzapachowa i niekapiąca farba do wnętrz na bazie dyspersji wodnej, nie zawiera tzw. Lotnych Związków Organicznych (LZO).  Łatwa w nakładaniu, o wysokiej sile krycia, doskonałej wydajności i elastyczności. Możliwość barwienia farby w blisko 1800 kolorach z palety NCS.

Zakres zastosowań:

Farbę można stosować w  pomieszczeniach każdego typu, jest szczególnie polecana do malowania pomieszczeń w których może występować wysokie stężenie pary wodnej (kuchnie, łazienki). Zapewnia swobodne oddychanie ścian oraz zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

 

UWAGA ! Załączone wzorniki kolorów to wybrane kolory z pełnej palety Giolli My Home Collection. Wybierając farbę z opcją zabarwienia na którykolwiek z załączonych do karty produktu dostępnych kolorów wybierz dopłatę za barwienie w odpowiedniej wartości (np. +10%, +20%, +35% itd.) ! oraz podaj kod wybranego koloru w informacjach dodatkowych do zamówienia.

  

Dane techniczne:

Rozcieńczanie: 10-15% wody (pędzel, wałek), 20-25% wody (natrysk);

Aplikacja: pędzel,wałek,natrysk;

Wydajność: 8-12m2/z litra

 

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić farbę PERFECTA PLUS ZERO V.O.C. wybarwioną na jeden z ok. 1800 kolorów z palety NCS lub Giolli My Home Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w farby poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionej farby.