Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

NIE PŁAĆ FACHOWCOM DUŻYCH PIENIĘDZY ZA POŁOŻENIE TYNKU

Z NASZYM PRODUKTEM MOŻESZ OZDOBIĆ I ZABEZPIECZYĆ FASADĘ SAMODZIELNIE !!!

 

GIOLLI LUX - masa strukturalna do stosowania we wnętrzach i na fasadach, do nakładania wałkiem. Po aplikacji uzyskujemy strukturalną powierzchnię imitującą drobnoziarnisty tynk w połysku lub gładką (w zależności od metody aplikacji), w kolorze białym lub po wybarwieniu, w wielu kolorach z palet NCS, Giolli Collection Pro lub Giolli TUC Collection. Można ją stosować na fasadach zamiast drogiego tynku mineralnego lub syntetycznego. Produkt jest odporny na zmywanie, oraz na popularne środki dezynfekujące oparte na związkach chloru. Charakteryzuje się również bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzi się jako ekonomiczny zamiennik tynku zewnętrznego lub farba zewnętrzna.


 
Zakres zastosowań:

Masę GIOLLI LUX można z powodzeniem stosować zarówno we wnętrzach jak i na fasadach budynków. Jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych, drobnoziarnistych mas tynkarskich, gdyż jej aplikacja nie wymaga żadnych wyjątkowych umiejętności, wystarczy zwykły wałek i chęć do pracy. Dzięki temu pozwala zaoszczędzić duże kwoty wydawane na profesjonalnych tynkarzy, a uzyskany efekt będzie porównywalny.

 
 PRZYKŁADOWY WZORNIK WYBRANYCH KOLORÓW FASADOWYCH (KOSZT BARWIENIA +35%)

(przy zamówieniu podaj kod koloru w uwagach do zamówienia)

 

 
Dane techniczne:

Rozcieńczanie: brak;
Aplikacja: wałek, wałek do struktur;
Wydajność: 1,8 - 2 m2 z litra

  

METODA APLIKACJI:

 

KROK 1: ZAGRUNTUJ POWIERZCHNIĘ GRUNTEM – ACRILFIX;

 

KROK 2: NAKŁADAJ PRODUKT RÓWNOMIERNIE NA WYBRANĄ POWIERZCHNIĘ ZA POMOCĄ ZWYKŁEGO WAŁKA MALARSKIEGO;

KROK 3: PRZEWAŁKUJ POWIERZCHNIĘ WILGOTNEGO PRODUKTU GĄBKOWYM WAŁKIEM DO STRUKTUR;

 

UWAGA ! WSKAZANE JEST ABY KROKI 2 i 3 WYKONYWAĆ JEDNOCZEŚNIE W ZESPOLE 2 OSOBOWYM (JEDNA OSOBA NAKŁADA PRODUKT, DRUGA NIEZWŁOCZNIE PRZEWAŁKOWUJE WILGOTNY PRODUKT WAŁKIEM STRUKTURALNYM), AŻ DO POKRYCIA CAŁEJ POWIERZCHNI.

  

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić masę GIOLLI LUX wybarwioną na jeden z ok. 1000 kolorów z palety NCS, Giolli Collection PRO lub Giolli TUC Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w farby poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionej farby.