Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

GIOLLI PAINT - biała, winylowo-akrylowa, wodoodporna, zmywalna i paro-przepuszczalna farba do wnętrz na bazie dyspersji wodnej.  Łatwa w nakładaniu, o dobrej sile krycia i wydajności. Możliwość barwienia farby w blisko 900 kolorach z palety NCS.

Zakres zastosowań:

Farbę można stosować w  pomieszczeniach każdego typu, jest szczególnie polecana do malowania pomieszczeń w których może występować wysokie stężenie pary wodnej (kuchnie, łazienki). Zapewnia swobodne oddychanie ścian oraz zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

  

UWAGA ! Załączone wzornki kolorów to wybrane kolory z pełnej palety Giolli My Home Collection. Wybierając farbę z opcją zabarwienia na którykolwiek z załączonych do karty produktu dostępnych kolorów wybierz dopłatę za barwienie +10% ! oraz podaj kod wybranego koloru w informacjach dodatkowych do zamówienia.

 

Dane techniczne:

Rozcieńczanie: 20-25% wody

Aplikacja: pędzel, wałek;

Wydajność: 8-12m2/z litra

 

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić farbę GIOLLI PAINT wybarwioną na jeden z ok. 900 pastelowych kolorów z palety NCS lub Giolli My Home Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w farby poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie farby.