Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: GIOLLI

GRAFFIATO  ACRILICO –  wysokiej  jakości, fasadowy,  zewnętrzny  tynk  akrylowy  typu  „KORNIK” dostępny  w  dwóch różnych  grubościach  ziarna, do wyboru: 2,2mm lub 3,0mm. Możliwość  barwienia  na  wiele  kolorów  z  palet  TUC, COLLECTION PRO, NCS. Produkt jest w formie masy gotowej do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania. Charakteryzuje się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne, zapewnia długoletnią trwałość koloru i estetyczną, równomierną strukturę. 


 
Zakres zastosowań:

Tynk GRAFFIATO ACRILICO można z powodzeniem stosować na fasadach budynków każdego typu tj. domów prywatnych, kamienic, bloków, budynków gospodarczych, budynków przemysłowych itp. Gwarantuje uzyskanie estetycznej, trwałej powłoki w wybranym kolorze, który nie wyblaknie przez wiele lat.

 
 PRZYKŁADOWY WZORNIK WYBRANYCH KOLORÓW FASADOWYCH (KOSZT BARWIENIA +10%)

(przy zamówieniu podaj kod koloru w uwagach do zamówienia)

 (jeżeli chcesz zamówić kolor biały, wybierz opcję "Bez barwienia")

 
Dane techniczne:

Podkład: GIOLLI GROUND F/R
Rozcieńczanie: do 5 % wody;
Aplikacja: paca;
Wydajność: 2,2mm - 3kg/m2,    3,0mm - 3,5kg/m2

  

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić tynk GRAFFIATO ACRILICO wybarwiony na jeden z ok. 1000 kolorów z palety NCS, Giolli Collection PRO lub Giolli TUC Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania na w/w tynku poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionego tynku.