Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

NIE PŁAĆ FACHOWCOM DUŻYCH PIENIĘDZY ZA POŁOŻENIE TYNKU

Z NASZYM PRODUKTEM MOŻESZ OZDOBIĆ I ZABEZPIECZYĆ FASADĘ SAMODZIELNIE !!!

 

JOKER BUCCIATO –  to farba akrylowa z dodatkiem piasku kwarcowego do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Pozwala na pokrywanej nią powierzchni uzyskać chropowaty efekt drobnoziarnistego tynku w kolorze białym lub po wybarwieniu farby, w wielu kolorach z palet NCS, Giolli Collection Pro lub Giolli TUC Collection. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzi się jako ekonomiczny zamiennik tynku zewnętrznego oraz jako baza do tworzenia strukturalnych efektów dekoracyjnych.


 
Zakres zastosowań:

Farbę JOKER BUCCIATO można z powodzeniem stosować zarówno we wnętrzach jak i na fasadach budynków. Jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych, drobnoziarnistych mas tynkarskich, gdyż jej aplikacja nie wymaga żadnych wyjątkowych umiejętności, wystarczy zwykły wałek i chęć do pracy. Dzięki temu pozwala zaoszczędzić duże kwoty wydawane na profesjonalnych tynkarzy, a uzyskany efekt będzie porównywalny.

 
 PRZYKŁADOWY WZORNIK WYBRANYCH KOLORÓW FASADOWYCH (KOSZT BARWIENIA +35%)

(przy zamówieniu podaj kod koloru w uwagach do zamówienia)

 

 
Dane techniczne:

Rozcieńczanie: do 5 % wody;
Aplikacja: wałek, wałek do struktur, pędzel;
Wydajność: 3,5 - 4 m2 z litra

  

METODA APLIKACJI: Jak wykonać tynki fasadowe wałkiem ?

  

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić farbę JOKER BUCCIATO wybarwioną na jeden z ok. 1000 kolorów z palety NCS, Giolli Collection PRO lub Giolli TUC Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w farby poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionej farby.