Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GIOLLI

JOKER LISCIO –  to doskonałej jakości, kwarcowa farba fasadowa do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Pozwala na pokrywanej nią powierzchni uzyskać bardzo trwałą, odporną na warunki atmosferyczne powłokę, która będzie chronić i ozdabiać każdą ścianę lub elewację przez wiele lat. Farba dostępna jest w kolorze białym lub po wybarwieniu, w wielu kolorach z palet NCS, Giolli Collection Pro lub Giolli TUC Collection. 


 
Zakres zastosowań:

Farbę JOKER LISCIO można z powodzeniem stosować zarówno we wnętrzach jak i na fasadach budynków. Jej zastosowanie jest gwarancją wieloletniego spokoju zarówno jeśli walory ochronne, estetyczne jak i trwałość koloru.

 
 PRZYKŁADOWY WZORNIK WYBRANYCH KOLORÓW FASADOWYCH (KOSZT BARWIENIA +35%)

(przy zamówieniu podaj kod koloru w uwagach do zamówienia)

 

 
Dane techniczne:

Rozcieńczanie:  15-20 % wody - pędzel, 5% wody -  wałek;
Aplikacja: wałek, pędzel;
Wydajność: 3,5 - 4 m2 z litra przy 2 warstwach

  

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić farbę JOKER LISCIO wybarwioną na jeden z ok. 1000 kolorów z palety NCS, Giolli Collection PRO lub Giolli TUC Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w farby poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionej farby.