loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»

Farby wewnętrzne i zewnętrzne

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Tynki i farby dekoracyjne
ARIA PURA ® - 5L (biała, farba zmywalna z efektem jonizacji powietrza - wewnętrzna z możliwością barwienia)
GIOLLI

Realizacja zamówienia: 14 dni

Producent: GIOLLI

KUP TERAZ!
Cena:307,50 PLN
Tynki i farby dekoracyjne
Tynki i farby dekoracyjne
Tynki i farby dekoracyjne
Tynki i farby dekoracyjne
Tynki i farby dekoracyjne
  • Opis produktu

Opis produktu:

 

ARIA PURA ® - biała, zmywalna farba wewnętrzna na bazie wodnej z efektem jonizacji powietrza. Łatwa w nakładaniu, o wysokiej sile krycia i wydajności. Możliwość barwienia farby w blisko 1800 kolorach z palety NCS itp. Farba ARIA PURA ® jest produktem unikatowym na skalę światową i objętym odpowiednimi patentami.  Cechą która wyróżnia w/w farbę pośród szeregu innych produktów, jest zastosowana w niej technologia ujemnej jonizacji powietrza, oraz jego jednoczesnego oczyszczania z pyłów i kurzu. Efekt ten utrzymuje się przez cały okres użytkowania produktu.

 

Wpływ jonizacji powietrza na zdrowie:

 

W powietrzu można wyróżnić dwa rodzaje jonów:

1. Dodatnie - niekorzystnie wpływające na zdrowie i samopoczucie człowieka;

2. Ujemne - bardzo korzystnie wpływające na zrowie i samopoczucie człowieka;

 

Niekorzystne jony dodatnie w pomieszczeniach powstają np. w wyniku użytkowania dużej ilości sprzętu elektronicznego i elektrycznego, w wyniku czego powstaje tzw. elektrosmog, który wpływa badzo niekorzystnie na osoby przebywające w takim środowisku.

 

Wśród dolegliwości pojawiających w związku ze zwiększoną zawartością jonów dodatnich w powietrzu można wymienić np:

- osłabienie;

- senność;

- bóle głowy;

- złe samopoczucie;

- newrowość i nadpobudliwość;

 

Jak temu zaradzić ? Odpowiedzą na ten problem jest użycie farby jonizującej ujemnie powietrze  - ARIA PURA ®:

 

Jeśli miałeś kiedyś okazję np. podczas pobytu nad morzem, podczas spaceru po lesie lub też w dowlolnym miejscu na świeżym powietrzu, bezpośrednio po burzy głębiej odetchnąć powietrzem na pewno pamiętasz nadzwyczajne uczucie jego "świeżości". Spowodowane było to właśnie zwiększoną zawartością jonów ujemnych w jego składzie.

Odpowiednią ilość korzystnych jonów ujemnych w powietrzu w Twoim domu lub mieszkaniu zapewni Ci właśnie farba ARIA PURA ®. Dzięki specjalnemu, opatentowanemu składowi, przez cały okres jej użytkowania produkować będzie optymalną dla człowieka ,charakterystyczną np. dla środowiska nadmorskiego , ilość jonów ujemnych. Dodatkowo w trakcie tego procesu oczyszczane będzie również powietrze z zawieszonych w nim pyłów, kurzu, dymu papierosowego, drobnoustrojów i roztoczy.

 

Dzięki zastosowaniu farby ARIA PURA ®, już wkrótce możesz odczuć pozytywne skutki przebywania w atmosferze czystego i optymalnie zjonizowanego powietrza:

 

- poprawę samopoczucia;

- zmiejszenie stresu i ogólne uczucie zrelaksowania;

- zwiększenie zdolności koncentracji;

- spokojniejszy i optymalnie regenerujący sen;

- wzmocnienie systemu odpornościowego;

- złagodzenie objawów astmy, alergii oraz migreny;

 

Zakres zastosowań:

Farbę ARIA PURA ® można stosować w  pomieszczeniach każdego typu. Szczególnie polecana jest do stosowania w domach i mieszkaniach prywatnych, biurach, szpitalach, żłobkach, przedszkolach, szkołach oraz we wszelkich pomieszczeniach o dużym nagromadzeniu sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

  

UWAGA ! Załączone wzornki kolorów to wybrane kolory z pełnej palety Giolli My Home Collection. Wybierając farbę z opcją zabarwienia na którykolwiek z załączonych do karty produktu dostępnych kolorów wybierz dopłatę za barwienie w odpowiedniej wartości (np. +10%, +20%, +35% itd.) ! oraz podaj kod wybranego koloru w informacjach dodatkowych do zamówienia.

 

Dane techniczne:

Rozcieńczanie: 20-25% wody;

Aplikacja: pędzel,wałek,natrysk;

Wydajność: 10-12m2/z litra

 

UWAGA !

Jeżeli chcą Państwo zakupić farbę ARIA PURA ® wybarwioną na jeden z ok. 1800 kolorów z palety NCS lub Giolli My Home Collection, prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu zweryfikowania czy dany kod koloru jest możliwy do uzyskania z w/w farby poprzez formularz "Zapytaj o produkt". Zwrotnie odeślemy informację, czy uzyskanie żądanego koloru jest możliwe oraz podamy wartość procentową dopłaty za barwienie, którą to opcję  należy  następnie wybrać przy zakupie wybarwionej farby.